Одеський дошкільний навчальний заклад "Ясла-садок" №73 комбінованого типу

Марсельська, 25а,
м.Одеса, 65069
тел. (482) 52−73−35
тел. (482) 52−73−36
тел-факс (482) 52−73−37
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

12 червня 2017 року в Одеському ДНЗ №73 відзначалося свято - Міжнародний день дружби між державами, культурами та всіма людьми на Землі.

Міжнародний день друзів в Україні та світі щорічно відзначається 9 червня. Попри те, що дата є неофіційною, свято є можливістю ще раз поспілкуватися та привітати тих людей, які розділяють з нами приємні та важкі миті життя. Адже, як казав Сократ, "без дружби ніяке спілкування між людьми не має цінності".

Міжнародний день друзів вперше почали святкувати у США в 1935 році. Однак тоді американський Конгрес вирішив призначити першу неділю серпня Національним днем дружби. Вже згодом цю дату було перенесено на 9 червня.

На  65-й сесії Генеральна Асамблея ООН в резолюції № 65/275 від 27-го квітня 2011-го року, за даними проекту DilovaMova.com, оголосила день 30-те липня офіційним Міжнародним днем дружби.  Хоча Міжнародний день дружби в Україні та світі офіційним так і не став.

В цей день в закладі  пройшли яскраві дійства, розваги,  естафети, конкурси, які дали змогу об’єднати дітей, висловити слова для друзів, проявити свої найкращі дружні почуття, довести, що з другом весело не лише грати разом, а й працювати, виконувати різноманітні завдання. Упродовж свята лунали гарні, теплі вірші та пісні, пройшли тематичні бесіди  в старших групах «Дружба ї братство -  найбільше багатство».

В цей день Дружби в гості до малят завітали актори театру «Атаман».

Малята були в захопленні від проведеного свята, бо що є кращим, чим грати, співати, танцювати та мріяти у великому колі друзів.

druzba(1)
druzba(2)
druzba(3)
druzba(4)
druzba(5)
Previous Next Play Pause

.