Одеський дошкільний навчальний заклад "Ясла-садок" №73 комбінованого типу

Марсельська, 25а,
м.Одеса, 65069
тел. (482) 52−73−35
тел. (482) 52−73−36
тел-факс (482) 52−73−37
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

12 червня 2017 року в Одеському ДНЗ №73 відзначалося свято - Міжнародний день дружби між державами, культурами та всіма людьми на Землі.

Міжнародний день друзів в Україні та світі щорічно відзначається 9 червня. Попри те, що дата є неофіційною, свято є можливістю ще раз поспілкуватися та привітати тих людей, які розділяють з нами приємні та важкі миті життя. Адже, як казав Сократ, "без дружби ніяке спілкування між людьми не має цінності".

Міжнародний день друзів вперше почали святкувати у США в 1935 році. Однак тоді американський Конгрес вирішив призначити першу неділю серпня Національним днем дружби. Вже згодом цю дату було перенесено на 9 червня.

На  65-й сесії Генеральна Асамблея ООН в резолюції № 65/275 від 27-го квітня 2011-го року, за даними проекту DilovaMova.com, оголосила день 30-те липня офіційним Міжнародним днем дружби.  Хоча Міжнародний день дружби в Україні та світі офіційним так і не став.

В цей день в закладі  пройшли яскраві дійства, розваги,  естафети, конкурси, які дали змогу об’єднати дітей, висловити слова для друзів, проявити свої найкращі дружні почуття, довести, що з другом весело не лише грати разом, а й працювати, виконувати різноманітні завдання. Упродовж свята лунали гарні, теплі вірші та пісні, пройшли тематичні бесіди  в старших групах «Дружба ї братство -  найбільше багатство».

В цей день Дружби в гості до малят завітали актори театру «Атаман».

Малята були в захопленні від проведеного свята, бо що є кращим, чим грати, співати, танцювати та мріяти у великому колі друзів.

druzba(1)
druzba(2)
druzba(3)
druzba(4)
druzba(5)
Previous Next Play Pause

В дошкільних закладах Суворовського району з 19 по 23 червня пройшов тиждень ЛЕГО.

Дитячі садки Суворовського району №73, 112, 293 учасники проекту «Сприяння утворенню» з ЛЕГО Фундейшн, продовжують роботу з ЛЕГО і влітку. Адже літо - це час ігор, розваг, спілкування, гарного настрою і сонячних днів. А ще сонце і свіже повітря. А що краще, ніж.

ЛЕГО,  об'єднує в собі всі ці якості? Тому ЛЕГО центр перемістився разом з малюками на дитячі ігрові майданчики.

У червні в наших дитячих садах пройшов тиждень ЛЕГО. Діти будували за допомогою конструктора свої мрії: дитячі майданчики майбутнього, школи своєї мрії, парки і багато інших будівель.

ЛЕГО конструктор створює умови для всебічного розвитку дитини, вчить міркувати, аналізувати, спілкуватися, виховує сміливість, ніціативність, впевненість в собі, відповідальність, розвиває креативність, а також уміння працювати як самостійно, так і в команді. Ключовим методом покладеним в основу ЛЕГОконструювання є гра, а гра - це саме те середовище, в якій дитина розвивається гармонійно.

lego(1)
lego(2)
lego(3)
lego(4)
lego(5)
lego(6)
lego(7)
lego(8)
lego(9)
lego(10)
lego(11)
lego(12)
lego(13)
lego(14)
lego(15)
lego(16)
lego(17)
Previous Next Play Pause

  Одеські дошкільні навчальні заклади №73 та 112 учасники проекту «Сприяння освіті» стали полуфіналістами дитячого архітектурному конкурсі «Столиці світу». Проведена велика значуща роботи дошкільними закладами. На конкурс ОДНЗ №73 представляли столицю Норвегії місто Осло, ОДНЗ №112 столицю  государства Кувейт місто Эль-Куве́йт. У підготовці проектів брали участь діти, педагоги та батьки вихованців закладів. Координатор проекту від Міністерства освіти і науки України Оксана Рома зазначила: « Перед цим хочу зазначити, що рівень цьогорічного конкурсу був дуже високим, що і відзначили журі. Масштаби підготовчої роботи висвітленої у відео та презентаціях вражають. Зустрічі з представниками посольств, культурних центрів, занурення у культури народів, досконале вивчення архітектурних пам’яток, перевтілення педагогів, свобода вияву дитячих думок, ідей».

  На конкурс були представлені відео та фото презентації, відеоролики, ессе на тему «Роль архітектурного конкурсу в нашому ДНЗ».

  Ще зазначила О.Рома: «Навіть не зважаючи на те, що це був відеоперегляд, журі відчули глибину вашої роботи і величезне прагнення до руху – руху вперед, до нового, до цікавого, до того, що дарує радість і дітям, і собі».

  Полуфіналісти ОДНЗ №73 та 112 запрошені до м. Києва для отримання нагород в своїх номінаціях.

  Окрема подяка куратору проекту в Одесі та Одеській області Шуляк Олені, як надихала та підтримувала всі заклади під час конкурсу.

NIK_7725
NIK_7726
NIK_7727
NIK_7733
NIK_7931
Рисунок1
Рисунок2
Рисунок5
Рисунок6
Previous Next Play Pause

  Упродовж квітня  в Одеському ДНЗ №73 пройшли  спортивні свята в середніх та старших групах   на які були запрошені батьки та діти молодшого віку. Зусиллями дорослих: музичних  керівників Мусієнко А. Н. та Петюх Г.І., інструктора з фізичної культури Григораш О. В. і вихователів була створена святкова атмосфера з іграми, естафетами.

  Основним завданням свята було виховання потреби у здоровому способі життя, розвиток фізичних якостей у відповідності з можливостями та станом здоров'я дитини, створення умов для реалізації потреби у рухової активності в повсякденному житті, і звичайно ж створення гарного настрою та святкової атмосфери в дитячому садку.

  Фізкультурні свята дуже подобаються дошкільникам насамперед тому, що об’єднують їх спільними переживаннями, дарують відчуття перемог. А головне фізкультурні свята допомагають формувати бажання бути сильними, спритними, витривалими, займатися спортом. Спільна діяльність, долання труднощів зміцнюють дитячий колектив, пробуджають почуття відповідальності.

NIK_1792
NIK_1813
NIK_1827
NIK_1865
NIK_1943
NIK_1977
NIK_1980
NIK_1993
NIK_2012
Previous Next Play Pause

  10 квітня 2017 року в Одеському ДНЗ №73 пройшло свято «День визволення Одеси» до 73-ї річниці визволення міста Одеси від фашистських загарбників. У цей день в закладі пройшли тематичні заняття присвячені святкуванню Дня визволення, оформлено виставку дитячих малюнків.

  Діти  груп старшого дошкільного віку музичний керівник Петюх Г.І. підготували музично-поетичний ранок присвячений 10 квітню. На свято були запрошені діти середнього а молодшого дошкільного віку, батьки вихованців та працівники закладу.

  Метою заходу було виховання патріотизму, почуття гордості за героїчне минуле нашого народу, виховання почуття вдячності і поваги до старших поколінь.

  На святі діти співали, танцювали, читали вірші присвячені тим подіям, Батьківщині і людям подарували нам мир.

NIK_7138
NIK_7147
NIK_7150
NIK_7158
NIK_7162
NIK_7178
NIK_7201
NIK_7220
NIK_7231
NIK_7248
Previous Next Play Pause

.